اجاره سوئیت در شیراز   
 mode femme mode femme .

mode femme

استراليا مقصد ماه عسل

سيدني, ملبورن, داروين, Ayers راك, ديواره بزرگ مرجاني... روياي مقصد كه هميشه من را ساخته اند! سرزمين فرهنگ و سنت استراليا ارائه مي دهد تنوع باور نكردني از مناظر. سواحل آن جانوران و گياهان آن تمام نقاط شيفتگي است. ماجراجويي منحصر به فرد از نوع خود.
در بيش از 20 ساعت پرواز از فرانسه به استراليا به مقصد ماه عسل ما بود. اما دليل به ما دسترسي به اموال و انتخاب است كه ما هنوز هر وسيله امروز پشيماني انتخاب ساخته شده است. من اميد يك روز مصرف پودر از absconded با من نيم براي كشف اين كشور افسانه از دست دادن نيست. In the meantime، آن به خواب ممنوع است:)

و شما كمي آنهايي كه خوش شانس كه رفته و مي گويند بله، شما قادر خواهيد بود به اين رويا را به واقعيت تبديل مي كند. فرصت باور نكردني براي رفتن به پايان جهان در سر به سر. سر خود را پر از خاطرات و تصاوير فوق العاده را برگرداند.
اومدم، بزن بريم.
استراليا، كوير مقصد رويايي براي ماه عسل خود را سحر و جادو و مناظر از روياهاي سرزمين اسطوره ها بهشت جزيره و شهر عجيب، استراليا است تمام نقاط قوت مقصد عاشقانه بزرگ است كه ايده آل براي سفر عروسي. شما خواهد آمد به بيشتر عاشق تر از هميشه... از اين مقصد جادويي.
مناطق استراليا اجتناب ناپذير
سرزمين شمالي وحشي زيبايي بومي غناي فرهنگي و نمادين مناظر مانند Kakadu پارك ملي يا راك Ayers را ارائه مي دهد.

ملبورن و ويكتوريا دعوت شما را به آن مناظر دلربا بين دريا و كوه، پارك هاي ملي خود كه در آن حيات وحش فراواني و مزه مزه كنيم آن شراب خوشمزه محلي.
استرالياي جنوبي ارائه مي دهد يك تركيب موفق از همه سرها لذت: سواحل استثنايي و مناظر ساحلي و جزيره افسانه جزيره كانگورو.
كوئينزلند پيشنهادات سايت بين ديواره بزرگ مرجاني, Whitsundays, سواحل, جزاير بهشت يا جنگل, لحظه هاي به ياد ماندني زنده خواب!
كاغذ بازي را ترك چيست؟
پاسپورت معتبر و ويزاي. براي يك سفر كوتاه توريستي، شما بايد درخواست آژانس مسافرتي ويزاي استراليا اتا. هنگامي كه به سفر
در نيمكره جنوبي واقع شده, استراليا فصل معكوس دارند. بنابراين بسته به منطقه تعداد بازديد و فصل انتخاب شما با شرايط آب و هوايي با نوسانات درجه حرارت بالا مواجه مي در كنار آب و هواي كشور بسيار بالاست. فصل بهار (سپتامبر تا نوامبر) و تابستان (دسامبر تا فوريه) اغلب بهتر است بيشتر است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۵:۰۶ توسط:laetitia موضوع: